مجتمع صنعتی رضا

REZA INDUSTRIAL COMPLEX

               Cranes & Components...          We can do it ...

مجتمع صنعتی رضا در یک نگاه

مجتمع صنعتی رضا از سال 1383 به صورت تخصصی در زمینه ساخت انواع جرثقیلهای سقفی, دروازه ای , بازوئی و سفارشی و در زمینه ساخت سازه های فلزی و استراکچرهای خاص و ساخت ماشین آلات صنعتی نظیر دستگاه پرس و ماشینکاری قطعات صنعتی به مدیریت آقای محمد کلانی طهرانی عملاً شروع به فعالیت نموده است .

در طی این مدت با بکارگیری افراد متخصص در زمینه مهندسی و طراحی و تولید سازه های متحرک ، ارتقاء کیفی ساخت جرثقیل و ماشینکاری قطعات صنعتی  با استفاده مضاعف و بهینه از دانش فنی روز شرکتهای بزرگ و مطرح خارجی که دارای استانداردهای بین المللی می باشند نسبت به , به روز آوری روند تولید اقدامات چشمگیری به عمل آورده است .

به کارگیری بهترین استاندارهای ساخت در دستور کار قرار گرفته و کلیه عملیات دقیقاً بر اساس معیارهای تعریف شده سازماندهی و فعال گردیده است که رضایت بالای مشتریان دلیلی بر این مدعا می باشد .

این شرکت با مدیریت موفق در جهت شناساندن توان بالقوه صنعتی استان فارس ( شیراز ) و همچنین ایجاد انگیزه صنایع دیگر به صنعت تلاش بسیار نموده است .

امید است با پشتیبانی و حمایت سایر دست اندرکاران و دلسوزان صنعت در این استان بتوان علاوه بر ایجاد اشتغال نسبت به بالفعل نمودن استعدادهای فراوان به وجود آمده , آینده ای بهتر برای صنعت و صنعتگر و افتخار برای مملکت عزیزمان ایجاد نمود .

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :